Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» salut ash vrea sami fac si eu frizura anime
Mier Sept 01, 2010 12:12 pm Scris de fuzz

» ALO! Mai e cineva?
Lun Iul 26, 2010 6:56 pm Scris de DiDi`

» Ce ai face daca...?
Lun Iun 28, 2010 12:20 pm Scris de DiDi`

» Ce parere aveti despre graffiti??
Lun Iun 28, 2010 12:10 pm Scris de DiDi`

» Siteurile noastre ...
Lun Iun 28, 2010 11:56 am Scris de DiDi`

» Despre noi...
Lun Iun 28, 2010 11:48 am Scris de DiDi`

» Fazan!!!!
Mar Dec 29, 2009 10:21 pm Scris de ZiZoN_Shinobi

» Animeul favorit...
Mar Dec 29, 2009 6:59 pm Scris de ZiZoN_Shinobi

» Prea Tare Testul Asta....
Mar Dec 29, 2009 5:58 pm Scris de ZiZoN_Shinobi

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare

Jurnal Public

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Jurnal Public

Mesaj  Karin_Lyn la data de Vin Ian 02, 2009 4:37 pm

Aici veti povesti intamplarile de zi cu zi specificand ziua si data.

2 ianuarie 2009

Astazi ce pot spune zi plictisitoare ca oricare alta mda tot pierzand tipul pe la PC bantuind forumurile si site-urile.Am iesit cu cainii pe afara apoi iar acasa am vorbit la telefon cu o prietena nimic interesant doar barfele de zi cu zi din nou voi spune plictisitor.Si cam atat pe ziua de azi nimic interesant:P.
Va astept sa postati!
Karin_Lyn
Bebe Zdranganit
Bebe Zdranganit

feminin
Numarul mesajelor : 38
Varsta : 23
Data de inscriere : 02/01/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Jurnal Public

Mesaj  .MaDa<<<BANNED la data de Sam Ian 03, 2009 8:09 pm

Stii, draga batman, am gandit mult zilelea astea. Sau, cel putin, mie asa imi place sa spun. Am inceput sa gandesc profund, sa analizez fiecare miscare. Nu imi analizez fiecare gest, ca atunci cand injur, injur si nu glumesc si nu ma gandesc la consecinte.
Azi. Am stat toata ziua in casa si am gandit. M-am gandit ca incepe scoala si ca eu ma voi duce doar luni, caci de marti am iar program de zapada. Plec! In Bucovina. Si chestia asta nu m-ar fi putut bucura mai mult. Nu-mi pasa de teme.
A inceput sa nu-mi mai pese de nimic, Batman, de nimic.

Batman, nici macar nu stiu de ce iti zic asta, sau de ce iti zic Batman... dar tot Batman ramai pentru mine.
.MaDa<<<BANNED
Teenager Zdranganit
Teenager Zdranganit

feminin
Numarul mesajelor : 119
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : sporturi extreme : pc-u` , tv-u` :> . sounds good 4 me. :]
Stare de spirit : tru. =]]
Data de inscriere : 03/01/2009

Vezi profilul utilizatorului http://verde-muov.hi5.com

Sus In jos

Mesaj  Neye. la data de Dum Ian 04, 2009 6:30 pm

04. 01. 09

Buna, hany.

Pe langa faptul ca astazi am avut o zi plictisitoooare si stresanta, am plans si am simtit sa sunt o idioata a fost o zi normala din aproape toate punctele de vedere. Numai ca n-a fost scoala. Mie frica , sincer. Iar vin testele, iar temele, iar stres ca maine te asculta. Iar ma voi consuma, iar vars lacrimi din cauza faptului ca ma simt un varza, o proasta.
Pot sa repar asta ? Nu cred.
Ma cred superioara in cele mai multe cazuri si defapt sunt mai jos decat toti.
De ce eu ?! Cu ce am gresit ??
Nu mai suport unele vorbe, nu mai pot sa simt ca nu am voie sa ma destainui nimanui.
Sunt un suflet, am of-urile mele ! Am probleme. Si de obicei eu's aia buna , eu ascult pe toata lumea.
Ma asculta cineva pe mine ???

Ultima editare efectuata de catre Neye. in Dum Ian 04, 2009 6:40 pm, editata de 1 ori (Motiv : am uitat sa pun data xD)

XP * Dreamin' *
Neye.
Kid Zdranganit
Kid Zdranganit

feminin
Numarul mesajelor : 57
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : N-am asa ceva... XP Sunt emo :))) Nu ma distrez [-x Ar fi o ofensa adusa prietenilor mei emo :]]
Stare de spirit : Veri hepi. Băt iu? Ati mai vazut voi emo hepi ? [ A trage o privire la Joburi/Distractii ]

Sus In jos

Mesaj  Andrey la data de Dum Ian 04, 2009 8:03 pm

Neye. a scris:
De ce eu ?! Cu ce am gresit ??
Nu mai suport unele vorbe, nu mai pot sa simt ca nu am voie sa ma destainui nimanui.
Sunt un suflet, am of-urile mele ! Am probleme. Si de obicei eu's aia buna , eu ascult pe toata lumea.
Ma asculta cineva pe mine ???

toata lumea se intreab acelea-si lucruri . nu cred ca ai gresit cu nimic. incearca sa nu te mai gandesti la asta ... incearca sa te gandesti la ceva happpyyyy

Gugle Games at : Just Click
Andrey
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 25
Localizare : Bacau
Joburi/Distractii : role/ making a site/forum
Stare de spirit : happyyyyy
Data de inscriere : 02/01/2009

Vezi profilul utilizatorului http://www.gugle.go.ro

Sus In jos

Mesaj  Neye. la data de Lun Ian 05, 2009 10:33 am

Andrey , usor de zis, greu de facut.
Oricum eu sunt asa mai mereu, mai sensibila, sa zic asa.
^^ Oricum eu tot cred ca sunt cea mai idioata fiinta de pe planeta asta... Si asta nu se poate schimba cu nimic.
>___< Din pacate Smile

XP * Dreamin' *
Neye.
Kid Zdranganit
Kid Zdranganit

feminin
Joburi/Distractii : N-am asa ceva... XP Sunt emo :))) Nu ma distrez [-x Ar fi o ofensa adusa prietenilor mei emo :]]
Stare de spirit : Veri hepi. Băt iu? Ati mai vazut voi emo hepi ? [ A trage o privire la Joburi/Distractii ]

Sus In jos

Mesaj  .MaDa<<<BANNED la data de Lun Ian 05, 2009 2:00 pm

Draga Batman... azi... te las fara... ma rog, te castrez.

Dupa ce o idioata s-a luat de shuvitzele mele [ am suvite < invelite =)) > in ata. ma rog, nu stiu cum sa ma exprim] si a zis ca .. nu stiu ce de muci, eu fiind in drum spre... banca mea, caci veneam de la tabla.
m-am abtinut sa nu o injur, doar nu vrei sa incep anul cu stangul, nu?
nu pot sa spun ca a fost o zi de tot cacatul, dar a implicat putin. adica. sunt stresata si nervoasa. dar prefer sa rad si sa nu bag in seama tot ceea ce se invarte in jurul meu. mai ales profa de engleza. jur ca o s-o impusc. :]

Draga Batman, nu mi-e deloc bine. Si te voi castra.
.MaDa<<<BANNED
Teenager Zdranganit
Teenager Zdranganit

feminin

Sus In jos

Mesaj  ♥Love♥Butterfly♥ la data de Lun Ian 05, 2009 2:54 pm

Today... 05.01.2009.... Crying or Very sad
A fost o zi foaarte awful... Cel putin la scoala. Dupa ce ca m-am sculat la 06:25 (mi-am pus ceasu` la 6 da` nu l-am auzit... Very Happy noroc cu sormea), la scoala a fost suuuper nasol.
Bla bla bla... ore... eu mai aveam un pic si "imi picau ochii in gura" si profesorii predau intr-una... In pauze am stat cu capul pe banca. lol! Nu mai aveam mult si adormeam.
I hope that restul zilei nu o sa mai fie asa... Nu spuneti la nimeni: urasc scoala!!! Embarassed
In orice caz, vreau sa urez tuturor curaj in continuare ca sa continuie scoala... Very Happy
Ja Ne!
♥Love♥Butterfly♥
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 34
Localizare : Buzău
Data de inscriere : 04/01/2009

Vezi profilul utilizatorului http://anime-stars.forumotion.com

Sus In jos

Jurnal public

Mesaj  CiPpY_ZuMy...HoLy MaCa la data de Lun Ian 05, 2009 3:27 pm

Ojurdui[nu prea stiu franceza asha ca o sa scriu cum imi vine in minte] 5.ian.2009
M-am trezit la 6:15 noroc de sormea ca m-a trezit[mi se inchisese telefonul Mad ] , am mers la scoala, pe drum m-am intalnit cu "grupul vesel"(mai exact majoritatea persoanelor care stau pe randurile de la geam) la scoala o atmosfera de rahat toata lumea tacea...cand am intrat noi in clasa. La primele ore aproape ca am adormit chiar daca am avut prima ora fizica scratch , prin pauze am facut caterinca de cine vedeam pe geam sau imi aminteam de chestiile amuzante de anu' trecut....in rest nimic interesant(nici nu vreau sa fie povestioara mea prea lunga, fiindca va plictisiti) si la ultima ora am chiulit si -m-am asezat la Pc sa vorbesc cu voi [cred ca am niste teme de facut dar le las pe mai tarziu].....Pareri?
CiPpY_ZuMy...HoLy MaCa
Moderator
Moderator

masculin
Numarul mesajelor : 51
Joburi/Distractii : sa joc wonderland,sa citesc,sa ascult muzica,sa ies in oras
Stare de spirit : sunt de dreptul,pur si simplu plictisit

Sus In jos

Mesaj  .MaDa<<<BANNED la data de Lun Ian 05, 2009 3:50 pm

[ ooc?! : wtf, muzica? =)) ]

asadar. am inceput sa ascult.
adica.
am inceput sa ma prostesc.
http://www.youtube.com/watch?v=7UPzsvS7vzE&feature=related

adica, am luat la rand.
Catalin Crisan, Gheorghe Gheorghiu, Florin Chilian...
what`s next?

dunno. Smile)

vreaaau sa visez. si sa ma uit la saw 3.
am devenit obsedata de filmul asta, chiar daca dupa ce ma uit la acest film, in special cand ma uit la ora 00, nu-mi mai vine sa ma duc nici la baie.

dar, pentru asta sunt facute filmele de groaza, nu? :>

vrei sa ne uitam la saw 3? :>
.MaDa<<<BANNED
Teenager Zdranganit
Teenager Zdranganit

feminin

Sus In jos

Mesaj  Sarani Saeng la data de Lun Ian 05, 2009 11:47 pm

Draga honey,
Astaaazi... ce-am facut astazi? Ah da. Astaaaazi... mi-am facut unghiile cu rosuuuuu... dupa aia le-am sters si le-am dat cu oja neagraaaaaaa...dupa aia le-am sters si le-am facut mooooov... dupa aia le-am sters si le-am combinat^^ Sunt tru!
Astazi mi-am luat noii mei pantooooofi... care mi i-a luat pisi da la italia... Siiiiiiiiii mi-a luat geanta da aia da picior. Da?
Deci pisi ca al meu nu are nimenea, da?
Si azi, baby, m-am intalnit cu Blonda... care mi-a spus ca si-a gasit un Pisi mai bun ca al meu. Si eu i-am zis :Cum draga sa-ti gasesti un Pisi mai bun ca al meu? si ea a zis:Da draga... e ca un Iri doar ca e brunet... sunt eu blonda destul...
Si am ras honey cu ea... Asa e ca e amuzanta?
Oricum pantofii ei erau naspa tare, honey... nah... n-are pisi ca al meu sa fie intendinte da?

Pa honey... te pup cu noul meu ruj.
Pa

Sarani Saeng
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 117
Varsta : 24
Localizare : Birlad
Joburi/Distractii : Datul cu capul de pereti
Stare de spirit : excelenta, abia scoasa de la reparat
Data de inscriere : 01/01/2009

Sus In jos

Mesaj  ...TuZz... la data de Mar Ian 06, 2009 5:56 pm

06.01.2009
poi sa incep cu inceputu
-am fost la scoala affraid si am luat un 10 ooo ce tare sunt ..nu se pune k am copiat ca sa iau 10 da lam luat Very Happy
-am fost la dentist ....voi stiti cum so urcat aia pe mine cu bormasina shi cu flexu frata activ
-si....am fost prin parc.....cu cea mai buna prietena(Bianca)...pe care o iubesc ,,,,ZoZoLe
-cand mam intors din parc bianca pierduse biletu si a trebuit sa ne urcam intr-un autobuz shi sa coboram la cealalta statie de unde am luat altu shi am coborat la cealalta shi tot asa
-la a doua statie se urcase un controlor...atat de chipes... What a Face ....bine inteles ca neam dat jos repede din autobuz iar el se uita la noi shi radea ...cred k sa prins k naveam bilet.. nea tras o teapa...... a intrat doar sa vorbeasca cu soferul...iar eu aveam bilet shil compostasem...la naiba cu el Suspect
-in ultimul autobuz am vazut un baiat asa de dragutz ....care dadea din cap (asculta muzica rapp)
-si cam atat
imbratisari ...pe alta data ...zby zby
...TuZz...
Bebe Zdranganit
Bebe Zdranganit

feminin
Numarul mesajelor : 25
Localizare : bacau
Joburi/Distractii : nik
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 30/12/2008

Sus In jos

Mesaj  ..ZoZoLe.. la data de Mar Ian 06, 2009 6:13 pm

Astazi 06.01.2008

Hmm...am avut o zi obisnuita cred..am fost la scoala unde am fost plictisita si enervata de profi ,mi ales de profa de mate ,Nicoleta (Tuzz)se criza si radea ca nebuna ,plus ca isi urca picioarele pe banca sa se holbeze ea in talpa sa vada ce nu are ,si eu care nu aveam nici o treaba (mda bine poate mam crizat si eu putin) si profa se lua de mine(ce as impuscat-o pe Marzac ) si bineinteles hai la tabla ,rezolva exercitiul ala aiurea rau si Nicoleta radea de pocnea de mine .
Apoi ,in drum spre casa trebuia sa se intample ceva ,in Bacau a nins,e foarte calumea ,si pe strada na este flescaraie ,da si ce se mai bucura lumea de zapada ca Nicoleta vine langa mine si pleos sare si ma murdareste toata pe pantaloni de zapada aia cu noroi Suspect
Apoi am fost cu ea la stomatolog (asa este corect Nico:)) ) si ea mai avea oleak si o lua la fuga apoi prin parc sa ne bucuram ca tot omul si noi de zapada ,chiar era frumos in parc,totul alb si....rece,partea cu rece nu o agreez dar asta e ...,apoi hai acasa ,dar bineinteles ca eu trebuia sa-mi pierd biletul,si nici un ban numai avea nici eu nici Nicoleta si hai sa vedem ce facem Smile) ,mda am frecventat mai multe autobuze pana am ajuns in narcisa , si controlorul ala "dragut" care ma are la inima ne vedea si radea de noi,whatever..si acum sunt acasa ,m-a dezghet si stau pe forum... activ

Edit : Da Nico si eu te iubesc Smile)))

Admin

feminin
Numarul mesajelor : 80
Stare de spirit : Cool mah :))

Vezi profilul utilizatorului http://zdranganele.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj  ...TuZz... la data de Sam Ian 10, 2009 3:40 pm

09.01.2009

Am fost la scoala ...unde profa de mate mia facut 1001 de draci...iar eu mam stapanit ca sa nu o bag de unde a esit ....nu se mai pune ca mia stricat toata media.... Crying or Very sad ...dupa aia am plecat in oras cu ZoZoLe.... am fost la mcdonalds unde am mancat niste organe de gaina affraid ....am mers in parc ....ne-am plimbat..am facut cateva poze ... si deodata in fata noastra a aparut un pensionar care nea intors inapoi mancarea aia delicioasa de la mcdonalds....(bai omule ce flecme tragea in fata noastra Suspect ..scuzati limbaju) ... nea scarbit de tot pale .Pe urma ne-am indreptat spre casa ...am mers o statie pe jos...adica pana la piata sud...bine inteles ca nu am rezistat tentatiei sa intram in standuri si sa dam banii pe toate porcariile Rolling Eyes ...Dupa ce am terminat shopingu visator ...am luat autobuzu ...in autobuz nu-mi intra biletu in chestia aia galbena ...in care se composteaza biletele ...si venise si controloru ....ei...controloru a venit la mn si a zis asea : Sarut mana domnisoara! datimi voie sa va ajut ! as fi onorat.!! ...bine inteles ca nu a zis asa Suspect ....mia luat biletu din mana si mi la rupt in fata mea No ...saracu bilet...si cam ata:D ....Noapte buna!!
...TuZz...
Bebe Zdranganit
Bebe Zdranganit

feminin
Numarul mesajelor : 25
Localizare : bacau
Joburi/Distractii : nik
Stare de spirit : buna

Sus In jos

Jurnal public

Mesaj  CiPpY_ZuMy...HoLy MaCa la data de Sam Ian 10, 2009 7:17 pm

10 ian 2009

A fost o zi destul de plictisitoare.....mam trezit pe la vreo 12....am motzait un pic...mam mutat la tv....pana so trezit sormea.,apoi mam dus sa cumpar de-ale gurii tongue tongue

M-am plictisit pe mess toata ziua....pana mai devreme cand am pus-o pe o fata Ramona-adika var'mea in familia mea de prieteni, sa-si batut joc de unu " cuceritoruly" cam asha avea id-u si era sa mor de la atata ras cand am vazut conversatia....deshi nu cred ca a fost bine ca a vorbit de pe id-ul meu.....ala mia dat ignor slava domnului.....a da si acush vin ai mey ca au fost plecati de dimineatza
affraid affraid c bine a fost fara ei

De-abia astept sa se faca vreo 9 30 sa dorm ca nu mai pot de somn[scolal asta imi consuma toata energia]

a da am uitat sa va pun ieri miam facut media semestriala si s-ar putea sa-mi iasa 9.50 sau 9.50 si ceva cheers cheers cheers

Va urez o seara placuta! inger
CiPpY_ZuMy...HoLy MaCa
Moderator
Moderator

masculin

Sus In jos

Mesaj  Neye. la data de Dum Ian 11, 2009 4:54 pm

Moaa >Smile Duorm.
Defapt nu dorm.. Dar ce mai conteazaaa ?
Deci dorm. Stiti voi sentimentu` ala tru pe care`l ai cand dormi.
Ma simt asa emo, m-am saturat de viata asta.
Adios ca ma sinucid >_<

Ba nu ma sinucid :-x
Imi tai venele si dupa aia le lipesc cu banda adeziva ca sa nu mai curga sange.
Prea frumoasa viata ..
Unde naiba ii smile-u` ala ?Neutral
Aaa, uite-l : Laughing
Deci cum ziceam : prea frumoasa viata.
Mai ales ca profa de fizica mi-a stricat media, idioata ..
O urasc...
Nu stie ea ce-i in inimioara mea Neutral

Pff, clar... Ma sinucid : )))

XP * Dreamin' *
Neye.
Kid Zdranganit
Kid Zdranganit

feminin

Sus In jos

Mesaj  .MaDa<<<BANNED la data de Lun Ian 12, 2009 7:20 pm

cE?
nu mai zic nimic.
nu ai vazut ca am tacut?
am tacut.

taci si inghite.

ce sa inghiti?
lacrimile , ce naibii sa inghiti?

nu mai pot. Neutral

si nu, nu am nevoie de mila. am nevoie de intelegere. si vreau sa vorbesc cu un asa numit el.

chiar trebuie tot timpul sa ma prefac ca sunt fericita? sau am doua fete.

Batman, nici eu nu mai stiu ce e de capu` meu.
.MaDa<<<BANNED
Teenager Zdranganit
Teenager Zdranganit

feminin

Sus In jos

Mesaj  CiPpY_ZuMy...HoLy MaCa la data de Mar Ian 13, 2009 7:20 pm

10 ian 2009

A fost o zi destul de plictisitoare.....m-am trezit pe la vreo 12....am motzait un pic...mam mutat la tv....pana s-o trezit sormea.,apoi m-am dus sa cumpar de-ale gurii tongue tongue

M-am plictisit pe mess toata ziua....pana mai devreme cand am pus-o pe o fata Ramona-adica var'mea in familia mea de prieteni, sa-si bata joc de unu " cuceritoruly" cam asa avea id-u si era sa mor de la atata ras cand am vazut conversatia....desi nu cred ca a fost bine ca a vorbit de pe id-ul meu.....ala mia dat ignor slava domnului.....a da si acus vin ai mei ca au fost plecati de dimineatza
affraid affraid c bine a fost fara ei

De-abia astept sa se faca vreo 9 30 sa dorm ca nu mai pot de somn[scolal asta imi consuma toata energia]

a da am uitat sa va pun ieri miam facut media semestriala si s-ar putea sa-mi iasa 9.50 sau 9.50 si ceva cheers cheers cheers

Va urez o seara placuta! inger

Moderator
Moderator

masculin

Sus In jos

Mesaj  .MaDa<<<BANNED la data de Mar Ian 13, 2009 8:12 pm

Da.
Am inceput sa scriu. Nu povesti, nu alte nimicuri din astea.
La momentul de fata totul mi se pare nimic si nimicul mi se pare tot.
Stiu ca aberez, mintea mea este mai stralucita noaptea.
Sunt obosita, am ochii obositi, mainile si tot ceea ce tine de corpul meu.
Sunt epuizata psihic. Si, pur si simplu, nu-mi mai pasa de nimic.
Nu ca mi-ar fi pasat candva.
Doar de propria persoana, asta e cel mai important, nu?

Batman, nu mi-e deloc bine.

Batman, vreau un mar.
.MaDa<<<BANNED
Teenager Zdranganit
Teenager Zdranganit

feminin