Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» salut ash vrea sami fac si eu frizura anime
Mier Sept 01, 2010 12:12 pm Scris de fuzz

» ALO! Mai e cineva?
Lun Iul 26, 2010 6:56 pm Scris de DiDi`

» Ce ai face daca...?
Lun Iun 28, 2010 12:20 pm Scris de DiDi`

» Ce parere aveti despre graffiti??
Lun Iun 28, 2010 12:10 pm Scris de DiDi`

» Siteurile noastre ...
Lun Iun 28, 2010 11:56 am Scris de DiDi`

» Despre noi...
Lun Iun 28, 2010 11:48 am Scris de DiDi`

» Fazan!!!!
Mar Dec 29, 2009 10:21 pm Scris de ZiZoN_Shinobi

» Animeul favorit...
Mar Dec 29, 2009 6:59 pm Scris de ZiZoN_Shinobi

» Prea Tare Testul Asta....
Mar Dec 29, 2009 5:58 pm Scris de ZiZoN_Shinobi

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare

Stirile Zdranga!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Stirile Zdranga!!

Mesaj  Karin_Lyn la data de Vin Ian 02, 2009 4:10 pm

Salut Zdranganicilor numele meu este Karin si va voi tine la curent cu lumea mondena .As vrea sa va urez un calduros Happy New Year!!!
Sper ca toate dorintele voastre sa vi se implineasca in 2009.
Insa eu propun sa aruncam un ochi la ce sa intamplat in 2008.
Multe aparitii noi,melodii filme carti 2008 a fost un an cu succes avand in vedere ca semnul sobolanului a presarat peste noi bani si succes cu carul.

Anul acesta s-au lansat o multime pusti care au facut furori Miley Cyrus care a devenit un real succes .A participat la un casting si desigur a castigat obtinand rolul Hannahei Montana cucerind inimile tuturor.

Pe langa Miley au aparut ca un fulger celebri Jonas Brothers care au cucerit inimile fetelor de peste tot.Au lansat o multime de hituri clasanduse pe locul I la cea mai buna trupa a anului.Au jucat in serialul Camp Rock .Joe Jonas obtinand rolul principal alaturi de Demi Lovato.

Trecad de cei ce s-au lansat acest an ii urmarim pe vechi artisti ce au facut furori.Pink devine anul acest mult mai sexy asigurandune ca a trecut cu brio peste un divort cu piesa So What care se claseaza in topul Hiturilor pe locul 7 ea si pe locul 1 fiind solista anului 2008.

Britney incepe anul prost procese, alcool, petreceri dar spre surprinderea tuturor termina acest an cu mare succes lansand hitul Womanizer ce se va clasa pe locul 5 in topuri.Britnei ne-a surprins pe toti cu aceasta evolutie multi s-au indoit ca va reusi sa depaseasca acel moment de criza din viata ei.

Propun sa lasam deoparte vedetele si hiturile si sa trecem la cartile si filmele acestui an. santa
Anul acesta Twilight-Amurg s-a vandut precum painea calda .Amurg a devenit un fenomen in lume.
Este vorba despre povestea Bellei Swan care este nevoita sa se mute alaturi de tatal sau intr-un micut si ploios orasel.Aici Bella isi va gasi o multime de prieteni insa atentia ei va fi indreptata catre Eward Cullen colegul ei de clasa ce prin prisma ochilor ei pare a fi perfect in tot ce face.
Edward este destul de special deoarece nu si-a mai schimbat varsta din 1918 si are multe puteri supra omenesti.Cei doi se vor indragosti si vor avea parte de multe peripetii.

De trei lucruri eram absolut sigura.

Primul, Edward era vampir.
Al doilea, o parte din el-si nu stiam cat de puternica era acea parte- era insetata dupa sangele meu.
Si al treilea, eram neconditionat si irevocabil indragostita de el.

Ecranizarea acestui film in Romania va aparea in cinematografe din 23.01.2009.

2008 ne-a surprins cu o multime de filme insa 2009 pare a fi mult mai promitator.Australia,Yes Man,Bedtime Stories sunt putine dintre filmele bune ce se vor astepta in cinematografe din luna ianuarie.
Se pare ca am aruncat o mica privire in trecut si cu siguranta ca au avut loc cateva realizari .
Acum as avea cateva intrebari pentru voi.
1.Ce realizari ati avut pe 2008?
2.Ce vise vi s-au implinit in anul 2008?
3.Care a fost dorinta voastra in noaptea de revelion.
Astept raspunsurile voastre in acest topic.La multi ani va besc si pe curand la o noua noutate zdranganitoare kiss!!!

Karin Lyn

Bebe Zdranganit

feminin
Numarul mesajelor : 38
Varsta : 24
Data de inscriere : 02/01/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum